Pozitivním myšlením ovlivňujeme podvědomí a svůj život

Diskuzní fórum

Datum 07.06.2018
Vložil AlbertGeort
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is a vital portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections from other areas in the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to create what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some of the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations per week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to consider to make sure a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to select prostate examination at least one time annually.

Datum 11.08.2013
Vložil kbrazdil
Titulek podvedomi

Nemuzu preprogramovat podvedomi ma to nasvedomi blok dusevni vyvolany aktem nedpusteni sobea tem co mi krute ublizili co stim na vedome urovni bylo odpusteno ale je tam krevni prisaha a magicka operace pod mumii mater. kbrazdil@seznam.cz

Datum 12.12.2009
Vložil Jarda
Titulek První téma pro vaši diskuzi: VY A VÁŠ PŘÍSTUP K POZITIVNÍMU MYŠLENÍ

Očekáváme vaše příspěvky z oblasti vašeho postoje k životu a lidem a jak se snažíte váš postoj pozitivně ovlivňovat.

Datum 11.06.2012
Vložil Hanka
Titulek Re: První téma pro vaši diskuzi: VY A VÁŠ PŘÍSTUP K POZITIVNÍMU MYŠLENÍ

Dobrý den jsem nadšená za vaše články které mě opět připoměli jak mě pomohla tahle knížka v pruběhu mého života..at zdravotně kdy už lékaři nedokazali pomoct tak osobní-zaměstnání,nalezení velké lásky- životního partnera,změna vzhledu-omlazení,ztrátu depresí a radovaní se ze života..prostě kompletní změna života i při tragedíích v životě vždy velká opora se nevzdat a jít dál:)))

 

Kontakt

Vyhledávání

Novinky

17.11.2017 14:23

Oznámení

 Se smutkem v duši oznamujeme, že PhDr. Zdeněk Chmel zemřel. To vám sděluje jeho bývalý spolupracovník Ing. Jaroslav Chládek. Moji prezentaci najdete na www.lsvj.cz . Nyní terapeuticky působím v Praze
01.01.2012 16:36

Duchovní transformace lidstva a rok 2012

O duchovní transformaci lidstva se toho již hodně napsalo. Pokusím se zde o shrnutí informací, které považuji za důležité.     Co je podstatou transformace? Je to postupný přechod od člověka ovládaného egem (Nižším Já) k člověku duchovnímu stále více se propojujícímu se svou pravou podstatou – duší. Některé vlastnosti ega jsou: posuzování a odsuzování druhých a sebe sama, zabývání se minulostí a budoucností. Minulost a budoucnost reálně neexistují - jsou doménou ega, které neustále hodnotí „nepovedené“ vlastnosti a chyby minulosti nás samotných a ostatních lidí....
10.08.2010 21:21

Podzimní cyklus přednášek začíná 7. září 2010

Celý seznam přednášek naleznete v Kalendáři - Kalendář akcí Soubor s plakátem - PřednBo.doc (25 kB)
10.05.2010 11:32

Zpravodaj

První číslo našeho Zpravodaje naleznete na Zpravodaje
03.01.2010 19:49

Vybíráme ze zápisu z 1. schůze představenstva Klubu dr. Murphyho v ČR po MVH dne 11. 11. 2009

  Zúčastnili se předseda PhDr. Zdeněk Chmel a členové Ing. Holoubková (korespondenčně), paní Komárková, paní Parysová a Ing. Chládek. Místopředsedkyní byla jednomyslně zvolena Ing. Holoubková.  Jednalo se o webových stránkách. Původní správce stránek se nedostavil. Bylo rozhodnuto, že novým správcem bude Ing. Chládek.  Projednal se problém neplacení členských příspěvků. Místopředsedkyně osloví dopisem postupně všechny dlužníky s upozorněním, že neplní základní členskou povinnost a mohou tak přijít o členství v klubu  Další rozhodnutí: Bude vydáván čtvrtletní...
12.12.2009 16:04

Webová prezentace byla spuštěna

Proč jsme ji spustili? Máme k tomu dva důvody. 1. Dnes platí, že kdo není na internetu, tak jako by neexistoval. A my existujeme a chceme existovat. 2. Členové našeho klubu jsou ze všech koutů naší ČR a my s nimi potřebujeme komunikovat. Musíme také říci, že tuto prezentaci spouštíme již podruhé – proč? To vysvětlujeme v Historii...

Klub Dr. Murphyho v ČR © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode