Pozitivním myšlením ovlivňujeme podvědomí a svůj život

Zajímavá literatura a odkazy

 

Knihy Josepha Murphyho ( 1898 – 1981)

    V České republice jsou v různých knihovnách tyto knihy Josepha Murphyho:

     -       Moc podvědomí : velká kniha vnitřního a vnějšího rozvoje ( vydáno 1993, 1997, 2001)

     -       Energie z kosmu ( vydáno 1994)

     -       Léčebné síly v nás ( vydáno 1996, 1998)

     -       Zákony myšlení a víry: budete tím, co si myslíte a v co věříte ( vydáno 1998, 2002)

     -       Nekonečné bohatství v nás: jak se vypořádat nejen s finančními problémy ( vydáno 1999)

     -       I-ťing – Kniha proměn: tajemství aplikace ( vydáno 1999)

     -       Nekonečný pramen vaší síly: klíčová kniha pozitivního myšlení ( vydáno 2000)

     -       Pravdy, které změní váš život: závět Dr. J. Murphyho ( vydáno 2001)

     -       Jak používat zákona mysli ( vydáno 2002)

     -       Zázrak vašeho ducha: kniha objevování a proměny ( vydáno 2004)

     -       Cesta k vnitřnímu a vnějšímu bohatství: vaše myšlení utváří váš život   ( vydáno 2005, 2007)

     -       Pro blahobyt a úspěch: škola pozitivního myšlení ( vydáno 2008)

 Pokud máte zájem o kteroukoliv z těchto knih, můžete ve svojí knihovně požádat, zda by vám ji tzv. meziknihovní výpůjční službou nezajistili. Tato služba je většinou placená, cena se v knihovnách po celé ČR pohybuje v rozmezí 20-40 Kč za 1 knihu; v menších knihovnách je možné, že služba bude zcela zdarma. Obvyklá výpůjční doba je 1 měsíc, pokud na knihu neexistuje rezervace, lze výpůjční dobu 2x prodloužit, takže na studium knihy můžete mít až 3 měsíce.

 

Co lze v jednotlivých knihách najít?

 Především inspiraci a příklady, čeho lze dosáhnout. Je potřeba si uvědomit, že každému člověku vyhovuje něco jiného, toužíme dosáhnout různých cílů. Někdo si bude přát mít peníze, někdo úspěchy v zaměstnání, další naplňující vztah, jiný zase hezkou dovolenou. Především bychom si měli ujasnit, co chceme, a jasně formulovat svá přání. A nepochybovat o jejich splnění. V knihách Dr. Murphyho nalezneme různé příběhy lidí, které se nám mohou stát inspirací na naší cestě životem. Níže naleznete obsahy některých knih Dr. Murphyho pro lepší orientaci, kterou knihu si vybrat.

 

Nekonečný pramen vaší síly: klíčová kniha pozitivního myšlení

 Úvod

Proč potřebujete tuto knihu

 1.kapitola

Nekonečná síla pro nádherný, naplněný nový život

 2.kapitola

Jak dosáhnout bohatého života

 3.kapitola

Moc a kontrola nad vlastním životem

 4.kapitola

Uvolnění nekonečné síly k požehnání v každé životní fázi

 5.kapitola

Vedení mimosmyslovým vnímáním a hlasem intuice

 6.kapitola

Významové sny a mimofyzické zkušenosti

 7.kapitola

Pomoc prostřednictvím snových vjemů

 8.kapitola

Naladění na nekonečno a využití mimosmyslového vnímání

 9.kapitola

Tajemné síly sebeovládání přinášejí bohaté plody

 10.kapitola

Využití nekonečné síly pro šťastný život

 11.kapitola

Upevnění nekonečné síly

 12.kapitola

Nekonečná síla nabíjí duchovní a duševní baterie

 13.kapitola

Vedení nekonečnou silou na všech cestách

 14.kapitola

Léčba nekonečnou silou

 15.kapitola

Nekonečná síla lásky

 16.kapitola

Nekonečná síla víry dělá „nemožné“ možným

 17.kapitola

Nekonečná síla pro harmonizaci vašich vztahů

 18.kapitola

Cestování s Bohem vede po požehnaných cestách

 

 4.února 2010

Ing. Jitka Holoubková, klubdrmurphyho@seznam.cz

 

Kontakt

Vyhledávání

Novinky

17.11.2017 14:23

Oznámení

 Se smutkem v duši oznamujeme, že PhDr. Zdeněk Chmel zemřel. To vám sděluje jeho bývalý spolupracovník Ing. Jaroslav Chládek. Moji prezentaci najdete na www.lsvj.cz . Nyní terapeuticky působím v Praze
01.01.2012 16:36

Duchovní transformace lidstva a rok 2012

O duchovní transformaci lidstva se toho již hodně napsalo. Pokusím se zde o shrnutí informací, které považuji za důležité.     Co je podstatou transformace? Je to postupný přechod od člověka ovládaného egem (Nižším Já) k člověku duchovnímu stále více se propojujícímu se svou pravou podstatou – duší. Některé vlastnosti ega jsou: posuzování a odsuzování druhých a sebe sama, zabývání se minulostí a budoucností. Minulost a budoucnost reálně neexistují - jsou doménou ega, které neustále hodnotí „nepovedené“ vlastnosti a chyby minulosti nás samotných a ostatních lidí....
10.08.2010 21:21

Podzimní cyklus přednášek začíná 7. září 2010

Celý seznam přednášek naleznete v Kalendáři - Kalendář akcí Soubor s plakátem - PřednBo.doc (25 kB)
10.05.2010 11:32

Zpravodaj

První číslo našeho Zpravodaje naleznete na Zpravodaje
03.01.2010 19:49

Vybíráme ze zápisu z 1. schůze představenstva Klubu dr. Murphyho v ČR po MVH dne 11. 11. 2009

  Zúčastnili se předseda PhDr. Zdeněk Chmel a členové Ing. Holoubková (korespondenčně), paní Komárková, paní Parysová a Ing. Chládek. Místopředsedkyní byla jednomyslně zvolena Ing. Holoubková.  Jednalo se o webových stránkách. Původní správce stránek se nedostavil. Bylo rozhodnuto, že novým správcem bude Ing. Chládek.  Projednal se problém neplacení členských příspěvků. Místopředsedkyně osloví dopisem postupně všechny dlužníky s upozorněním, že neplní základní členskou povinnost a mohou tak přijít o členství v klubu  Další rozhodnutí: Bude vydáván čtvrtletní...
12.12.2009 16:04

Webová prezentace byla spuštěna

Proč jsme ji spustili? Máme k tomu dva důvody. 1. Dnes platí, že kdo není na internetu, tak jako by neexistoval. A my existujeme a chceme existovat. 2. Členové našeho klubu jsou ze všech koutů naší ČR a my s nimi potřebujeme komunikovat. Musíme také říci, že tuto prezentaci spouštíme již podruhé – proč? To vysvětlujeme v Historii...

Klub Dr. Murphyho v ČR © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode